2023/2024 |
35+1 |
2e klasse 6 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
O23-1 |
Divisie 4 K |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
O23-1 |
O23 beker poulefase Groep 1 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
O23-1 |
O23 beker 1e ronde Groep 1 1e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
O23-1 |
Divisie 4 H |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
3e klasse (2e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
4e klasse (3e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
2e klasse (2e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
2e klasse (3e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
3e klasse (2e fase) 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
3e klasse (3e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-2 |
2e klasse (3e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 31 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
3e klasse (2e fase) 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
4e klasse (3e fase) 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
4e klasse (4e fase) 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 30 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 503 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
5e klasse (2e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
6e klasse (3e fase) 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
5e klasse (4e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 40 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
4e klasse (2e fase) 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
5e klasse (3e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
5e klasse (4e fase) 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-1JM |
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 19 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-1JM |
1e klasse (2e fase) 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-1JM |
1e klasse (3e fase) 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-1JM |
2e klasse (4e fase) M |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-2 |
2e klasse (3e fase) 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
JO16-1JM |
2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
2e klasse (2e fase) 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
2e klasse (3e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO14-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO14-1 |
2e klasse (2e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
2e klasse (2e fase) 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
2e klasse (3e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 20 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
4e klasse (2e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
4e klasse (3e fase) 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
4e klasse (4e fase) 8 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
3e klasse (4e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
2e klasse (2e fase) 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
2e klasse (3e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
2e klasse (4e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
4e klasse (2e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
4e klasse X (3e fase) 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
5e klasse (4e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
3e klasse (2e fase) I |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
2e klasse (3e fase) E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
2e klasse (4e fase) 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1 |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1 |
3e klasse (2e fase) K |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1 |
3e klasse X (3e fase) B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1 |
4e klasse (4e fase) 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
O23-1 |
Divisie 4 E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
O23-1 |
Divisie 4 I |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
3e klasse (2e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
3e klasse (3e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2 |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 22 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2 |
4e klasse (2e fase) 20 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2 |
4e klasse (3e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2 |
4e klasse (4e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-2JM |
4e klasse (2e fase) AS |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-2JM |
4e klasse (3e fase) 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-2JM |
4e klasse (4e fase) 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-1JM |
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-1JM |
1e klasse (2e fase) 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-1JM |
1e klasse (3e fase) 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-1JM |
2e klasse (4e fase) 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-2JM |
4e klasse (3e fase) 19 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-2JM |
4e klasse (4e fase) 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-2JM |
4e klasse X (4e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-2 |
1e klasse (3e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-2 |
1e klasse (4e fase) 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
Groep 1 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
Groep 1 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
JO16-1JM |
Zwaluwen Jeugd Beker O16 1e ronde Groep 1 21 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO16-1JM |
Zwaluwen Jeugd Beker O16 poulefase Groep 1 VRIJ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO16-1JM |
Hoofdklasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
2e klasse (2e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
2e klasse (3e fase) 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO14-1 |
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO14-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO14-1 |
3e klasse (2e fase) 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO14-1 |
4e klasse (3e fase) 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
2e klasse (2e fase) 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 3 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
2e klasse (3e fase) 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
2e klasse (2e fase) 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
2e klasse (3e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
2e klasse (4e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
2e klasse (2e fase) 00 Nieuwe teams |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
2e klasse (2e fase) 37 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
3e klasse (3e fase) 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
4e klasse (4e fase) 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
3e klasse (2e fase) 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
3e klasse (3e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
3e klasse (4e fase) 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-2 |
4e klasse (2e fase) 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-2 |
4e klasse (3e fase) 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-2 |
4e klasse (4e fase) 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
4e klasse (2e fase) 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
5e klasse (3e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
6e klasse (4e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1 |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1 |
3e klasse (2e fase) 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1 |
3e klasse (3e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1 |
3e klasse (4e fase) 20608 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-2 |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 28 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-2 |
4e klasse (2e fase) 26 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-2 |
4e klasse (3e fase) E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
2e klasse (2e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |