Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Contact

Contact


Bestuur en commissies
Algemeen Bestuur   ab@hbss.nl
Jeugdcommissie   jeugdcommissie@hbss.nl
Zaalcommissie   zaalvoetbal@hbss.nl 
Sponsorcommissie   sponsoring@hbss.nl
Barcommissie   barcommissie@hbss.nl


Contactpersonen
Voorzitter Patrick Oudhuis voorzitter@hbss.nl
Penningmeester Hen Bras penningmeester@hbss.nl
Secretaris Arjan Gijze secretaris@hbss.nl
Hoofd jeugdopleiding Tony Lentin hjo@hbss.nl


Wedstrijdzaken
Selectie veld Sander Teunissen leiding.selectie@hbss.nl
Senioren (lagere elftallen) Arjan Gijze senioren@hbss.nl
Dames Dominique van Wingerden dames@hbss.nl
Jeugdwedstrijd secretaris Esther Boertje jeugdwedstrijdsecretaris@hbss.nl


Administratie
Contributie   contributie@hbss.nl
Ledenadministratie   ledenadministratie@hbss.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!