Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 3

Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 3

Balans thuis

Team G P
1 HBSS 8 (zaal) 1 3
2 Brielle, VV 1 (zaal) 1 3
3 NOCKralingen 4 (zaal) 1 3
4 All Green's 3 (zaal) 1 3
5 OACN-Boys 3 (zaal) 1 3
6 Drenkwaard 2 (zaal) 1 3
7 WIA 18 (zaal) 1 3
8 Kethel Spaland, vv 1 (zaal) 1 3
9 z.v.v Olympia GO 2 (zaal) 1 3
10 WIA 6 (zaal) 1 3
11 Futsal Rotterdam 14 (zaal) 1 3
12 Groenoord ZVV 2 (zaal) 1 3
13 Alexandria'66 3 (zaal) 1 3
14 Margriet H1 (zaal) 1 3
15 Brielle, VV 2 (zaal) 1 3
16 WIA 14 (zaal) 1 3
17 Groenoord ZVV 1 (zaal) 1 3
18 ZVOB 2 (zaal) 1 3
19 WIA 4 (zaal) 1 3
20 GLZ Delfshaven, rvv 2 (zaal) 1 3
21 Brielle, VV 3 (zaal) 1 3
22 Drenkwaard 1 (zaal) 1 3
23 VOC 1 (zaal) 1 3
24 Tutor 7 (zaal) 1 3
25 WIA 15 (zaal) 1 3
26 Futsal Rotterdam 7 (zaal) 1 3
27 Rotterdamse Studenten 6 (zaal) 1 3
28 WIA 8 (zaal) 1 3
29 WIA 7 (zaal) 1 3
30 ZVOB 4 (zaal) 1 3
31 Futsal Rotterdam 10 (zaal) 1 3
32 WIA 3 (zaal) 1 1
33 OACN-Boys 4 (zaal) 1 1
34 Alexandria'66 2 (zaal) 0 0
35 Alexandria'66 5 (zaal) 0 0
36 Alexandria'66 7 (zaal) 0 0
37 Alexandria'66 H2 (zaal) 0 0
38 Alexandria'66 H3 (zaal) 0 0
39 All Green's 1 (zaal) 0 0
40 All Green's 2 (zaal) 0 0
41 Brielle, VV 4 (zaal) 0 0
42 Deltasport 3 (zaal) 0 0
43 Drenkwaard 3 (zaal) 0 0
44 Futsal Rotterdam 12 (zaal) 0 0
45 Futsal Rotterdam 13 (zaal) 0 0
46 Futsal Rotterdam 8 (zaal) 0 0
47 Futsal Rotterdam 9 (zaal) 0 0
48 Groenoord ZVV 3 (zaal) 0 0
49 Groenoord ZVV H3 (zaal) 0 0
50 Groenoord ZVV H6 (zaal) 0 0
51 HWD 1 (zaal) 0 0
52 Kethel Spaland, vv 2 (zaal) 0 0
53 NOCKralingen 2 (zaal) 0 0
54 NOCKralingen 5 (zaal) 0 0
55 NOCKralingen H1 (zaal) 0 0
56 OACN-Boys 10 (zaal) 0 0
57 OACN-Boys 6 (zaal) 0 0
58 OACN-Boys 7 (zaal) 0 0
59 OACN-Boys 8 (zaal) 0 0
60 OACN-Boys 9 (zaal) 0 0
61 Ommoord, sv 1 (zaal) 0 0
62 Ommoord, sv 3 (zaal) 0 0
63 Rhoon H1 (zaal) 0 0
64 Rijnmond Hoogvliet Sport H1 (zaal) 0 0
65 Rotterdamse Studenten 11 (zaal) 0 0
66 Rotterdamse Studenten 12 (zaal) 0 0
67 Rotterdamse Studenten 13 (zaal) 0 0
68 Rotterdamse Studenten 5 (zaal) 0 0
69 Rotterdamse Studenten 7 (zaal) 0 0
70 Rotterdamse Studenten 9 (zaal) 0 0
71 RVV Overschie 2 (zaal) 0 0
72 RVV Overschie 3 (zaal) 0 0
73 VOC 2 (zaal) 0 0
74 VOC 3 (zaal) 0 0
75 VVOR H1 (zaal) 0 0
76 WIA 11 (zaal) 0 0
77 WIA 13 (zaal) 0 0
78 WIA 17 (zaal) 0 0
79 WIA 2 (zaal) 0 0
80 WIA 20 (zaal) 0 0
81 WIA 21 (zaal) 0 0
82 WIA 22 (zaal) 0 0
83 WIA 5 (zaal) 0 0
84 WIA 9 (zaal) 0 0
85 WIA H1 (zaal) 0 0
86 WIA H2 (zaal) 0 0
87 WIA H3 (zaal) 0 0
88 WICO H1 (zaal) 0 0
89 WICO H2 (zaal) 0 0
90 WICO H3 (zaal) 0 0
91 z.v.v Olympia GO 3 (zaal) 0 0
92 z.v.v Olympia GO 4 (zaal) 0 0
93 Zinkwegse Boys H1 (zaal) 0 0
94 ZVOB 3 (zaal) 0 0
95 ZVOB 5 (zaal) 0 0
96 HBSS 5 (zaal) 0 0
97 HBSS 6 (zaal) 0 0
98 Ommoord, sv 2 (zaal) 1 0
99 NOCKralingen 3 (zaal) 1 0
100 ZVOB 6 (zaal) 1 0
101 HBSS 9 (zaal) 1 0
102 PPSC H4 (zaal) 1 0
103 LMO H1 (zaal) 1 0
104 OACN-Boys H2 (zaal) 1 0
105 Rotterdamse Studenten 4 (zaal) 1 0
106 TransvaliaZW 1 (zaal) 1 0
107 WIA 16 (zaal) 1 0
108 HBSS 7 (zaal) 1 0
109 Spartaan'20 1 (zaal) 1 0
110 WIA 19 (zaal) 1 0
111 WIA 23 (zaal) 1 0
112 Margriet 4 (zaal) 1 0
113 GLZ Delfshaven, rvv 3 (zaal) 1 0
114 Rotterdamse Studenten 10 (zaal) 1 0
115 WICO 1 (zaal) 1 0
116 OACN-Boys H1 (zaal) 1 0
117 Rotterdamse Studenten 8 (zaal) 1 0
118 Blijdorp 2 (zaal) 1 0
119 Alexandria'66 H1 (zaal) 1 0
120 Groenoord ZVV H4 (zaal) 1 0
121 Groenoord ZVV H7 (zaal) 1 0
122 Alexandria'66 4 (zaal) 1 0
123 OACN-Boys H3 (zaal) 1 0

Balans uit

Team G P
1 All Green's 2 (zaal) 1 3
2 VOC 3 (zaal) 1 3
3 Alexandria'66 5 (zaal) 1 3
4 Futsal Rotterdam 12 (zaal) 1 3
5 WIA 17 (zaal) 1 3
6 Alexandria'66 2 (zaal) 1 3
7 WIA 2 (zaal) 1 3
8 Ommoord, sv 1 (zaal) 1 3
9 Groenoord ZVV 3 (zaal) 1 3
10 Kethel Spaland, vv 2 (zaal) 1 3
11 Rotterdamse Studenten 5 (zaal) 1 3
12 WIA 21 (zaal) 1 3
13 Alexandria'66 H2 (zaal) 1 3
14 Futsal Rotterdam 13 (zaal) 1 3
15 Rotterdamse Studenten 13 (zaal) 1 3
16 HBSS 6 (zaal) 1 3
17 Rhoon H1 (zaal) 1 3
18 Futsal Rotterdam 8 (zaal) 1 3
19 NOCKralingen 5 (zaal) 1 3
20 VOC 2 (zaal) 1 3
21 WIA H2 (zaal) 1 3
22 WIA 13 (zaal) 1 3
23 OACN-Boys 10 (zaal) 1 3
24 Rijnmond Hoogvliet Sport H1 (zaal) 1 3
25 WIA H1 (zaal) 1 3
26 WIA 20 (zaal) 1 3
27 Deltasport 3 (zaal) 1 1
28 ZVOB 3 (zaal) 1 1
29 Alexandria'66 3 (zaal) 0 0
30 Alexandria'66 4 (zaal) 0 0
31 Alexandria'66 H1 (zaal) 0 0
32 All Green's 1 (zaal) 0 0
33 All Green's 3 (zaal) 0 0
34 Blijdorp 2 (zaal) 0 0
35 Brielle, VV 1 (zaal) 0 0
36 Brielle, VV 2 (zaal) 0 0
37 Brielle, VV 3 (zaal) 0 0
38 Drenkwaard 1 (zaal) 0 0
39 Drenkwaard 2 (zaal) 0 0
40 Futsal Rotterdam 10 (zaal) 0 0
41 Futsal Rotterdam 14 (zaal) 0 0
42 Futsal Rotterdam 7 (zaal) 0 0
43 Futsal Rotterdam 9 (zaal) 0 0
44 GLZ Delfshaven, rvv 2 (zaal) 0 0
45 GLZ Delfshaven, rvv 3 (zaal) 0 0
46 Groenoord ZVV 1 (zaal) 0 0
47 Groenoord ZVV 2 (zaal) 0 0
48 Groenoord ZVV H4 (zaal) 0 0
49 Groenoord ZVV H7 (zaal) 0 0
50 HWD 1 (zaal) 0 0
51 Kethel Spaland, vv 1 (zaal) 0 0
52 LMO H1 (zaal) 0 0
53 Margriet 4 (zaal) 0 0
54 Margriet H1 (zaal) 0 0
55 NOCKralingen 2 (zaal) 0 0
56 NOCKralingen 3 (zaal) 0 0
57 NOCKralingen 4 (zaal) 0 0
58 OACN-Boys 3 (zaal) 0 0
59 OACN-Boys 4 (zaal) 0 0
60 OACN-Boys H1 (zaal) 0 0
61 OACN-Boys H2 (zaal) 0 0
62 OACN-Boys H3 (zaal) 0 0
63 Ommoord, sv 2 (zaal) 0 0
64 Ommoord, sv 3 (zaal) 0 0
65 PPSC H4 (zaal) 0 0
66 Rotterdamse Studenten 10 (zaal) 0 0
67 Rotterdamse Studenten 4 (zaal) 0 0
68 Rotterdamse Studenten 6 (zaal) 0 0
69 Rotterdamse Studenten 8 (zaal) 0 0
70 Spartaan'20 1 (zaal) 0 0
71 TransvaliaZW 1 (zaal) 0 0
72 Tutor 7 (zaal) 0 0
73 VOC 1 (zaal) 0 0
74 WIA 14 (zaal) 0 0
75 WIA 15 (zaal) 0 0
76 WIA 16 (zaal) 0 0
77 WIA 18 (zaal) 0 0
78 WIA 19 (zaal) 0 0
79 WIA 23 (zaal) 0 0
80 WIA 3 (zaal) 0 0
81 WIA 4 (zaal) 0 0
82 WIA 6 (zaal) 0 0
83 WIA 7 (zaal) 0 0
84 WIA 8 (zaal) 0 0
85 WICO 1 (zaal) 0 0
86 z.v.v Olympia GO 2 (zaal) 0 0
87 ZVOB 2 (zaal) 0 0
88 ZVOB 4 (zaal) 0 0
89 ZVOB 6 (zaal) 0 0
90 HBSS 7 (zaal) 0 0
91 HBSS 8 (zaal) 0 0
92 HBSS 9 (zaal) 0 0
93 Rotterdamse Studenten 7 (zaal) 1 0
94 WIA 22 (zaal) 1 0
95 WIA 5 (zaal) 1 0
96 HBSS 5 (zaal) 1 0
97 z.v.v Olympia GO 3 (zaal) 1 0
98 Rotterdamse Studenten 11 (zaal) 1 0
99 Groenoord ZVV H3 (zaal) 1 0
100 Rotterdamse Studenten 12 (zaal) 1 0
101 RVV Overschie 3 (zaal) 1 0
102 OACN-Boys 7 (zaal) 1 0
103 OACN-Boys 9 (zaal) 1 0
104 WIA 9 (zaal) 1 0
105 WICO H1 (zaal) 1 0
106 WIA 11 (zaal) 1 0
107 z.v.v Olympia GO 4 (zaal) 1 0
108 NOCKralingen H1 (zaal) 1 0
109 OACN-Boys 6 (zaal) 1 0
110 Rotterdamse Studenten 9 (zaal) 1 0
111 WICO H2 (zaal) 1 0
112 Alexandria'66 H3 (zaal) 1 0
113 RVV Overschie 2 (zaal) 1 0
114 WIA H3 (zaal) 1 0
115 WICO H3 (zaal) 1 0
116 Brielle, VV 4 (zaal) 1 0
117 Alexandria'66 7 (zaal) 1 0
118 Zinkwegse Boys H1 (zaal) 1 0
119 ZVOB 5 (zaal) 1 0
120 OACN-Boys 8 (zaal) 1 0
121 Drenkwaard 3 (zaal) 1 0
122 VVOR H1 (zaal) 1 0
123 Groenoord ZVV H6 (zaal) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!